Podczas obrad Rady Gminy Kołobrzeg przedstawiono Raport o stanie Gminy Kołobrzeg za 2025 rok, będący podsumowaniem najważniejszych działań, inwestycji i przedsięwzięć zrealizowanych przez naszą gminę.
Po debacie nad raportem Rada Gminy udzieliła Wójtowi Gminy Kołobrzeg wotum zaufania, a następnie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.
To dla nas ważne potwierdzenie, że gospodarka finansowa gminy była prowadzona prawidłowo, a zaplanowane zadania konsekwentnie realizowane.
Przed nami kolejne wyzwania, inwestycje i przedsięwzięcia, które będziemy realizować z myślą o naszej Gminie.










